UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Test systemowy to szczegółowa analiza zaburzeń w poszczególnych układach m.in. hormonalnym, nerwowym, pokarmowym, kostnym. 
 
Wykonuję TESTY:
 
  • na obecność pasożytów, bakterii, grzybów i pleśni;
  • obciążeń toksycznymi związkami chemicznymi;
  • obciążeń szczepionkami;
  • substancji nietolerowanych i alergenów;
  • niedoborów i nadmiarów mikroelementów i witamin;
  • określające poziom hormonów i neurotransmiterów;
  • oraz wiele innych.
W 1977 roku dr F. Morell opracował nowy sposób wykrywania nietolerancji w ramach diagnostyki MORA. Pomiar w punktach biologicznie aktywnych pacjentów z nietolerancją często wykazuje znaczące odchylenia od  normalnych, określone kanały energetyczne (według TCM i EAV) odznaczają się powinowactwem do specyficznych substancji. Jeżeli zatem odwrócona w fazie informacja podejrzanej substancji zostanie skonfrontowana z organizmem pacjenta i wywoła poprawę wartości mierzonej w punktach biologicznieaktywnych, oznacza to, że dana substancja nie jest przez organizm badanego dobrze tolerowana. W ten sposób można sprawdzać lekarstwa, żywność i wszelkiego rodzaju substancje mogące być źle tolerowane, uzyskując szczegółowy obraz stanu nietolerancji pacjenta bez wywołania niepożądanych reakcji. Główną zaletą terapii MORA jest to, iż diagnostyka przeprowadzana nie jest w trybie prowokacji, co w przeciwieństwie do innych metod, pozwala na posługiwanie się substancjami w formie nie spotencjalizowanej, takiej z jaką pacjent ma kontakt w swoim środowisku. Niepotrzebne staje się ich uprzednie przetworzenie do postaci homeopatycznej. Przeprowadzanie badania nietolerancji w tej formie, dodatkowo przy użyciu bezbolesnego punktoskopu o małej sile nacisku jest oczywiście szczególnie ważne podczas badania dzieci.
 
Diagnostyka MORA polega na połączeniu pomiarów punktów biologicznie aktywnych z doborem substancji leczniczych oraz trybów nastaw urządzenia dla uzyskania maksymalnej skuteczności terapeutycznej. Dzięki idei dr F. Morella możliwe jest bezpieczne testowanie substancji toksycznych i patogenicznych, a następnie ich eliminacja z organizmu przy zminimalizowaniu niepożądanych reakcji, które często pojawiają się po zainicjowaniu procesu leczenia. Idea dr F. Morella jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju, co szczególnie doceniają pacjenci cierpiący na zadawnione, chroniczne dolegliwości oraz osoby ciężko chore, gdyż pozwala w sposób łagodny przeprowadzić zarówno diagnostykę jak i terapię. W takim stopniu nie pozwala na to żaden inny system! Osiągnięto to, dzięki specjalnej konstrukcji pozwalającej na unikatowe sprzężenie części diagnostycznej z terapeutyczną.